Viper

TARNÓW

REKLAMA W WINDACH  JEDNA Z NAJLEPSZYCH FORM REKLAMY

 REKLAMA PRZED KTÓRĄ NIE MOŻNA UCIEC !!!

   REKLAMA W WINDACH to nie standardowy, nowatorski i skuteczny nośnik reklamy, pozwalający na dotarcie do szerokiego grona klientów. Według naszych stałych klientów reklama w windzie stanowi doskonałą formę promocji oferowanych przez nich usług i produktów przy bardzo atrakcyjnych nakładach finansowych. Nasze tablice reklamowe liftboardy formatu B1 umieszczone są w 127 windach bloków mieszkalnych na terenie Tarnowa.

   Jak dowodzą badania Państwa reklama gwarantuje oglądalność na poziomie 700 000 spojrzeń w trakcie trwania jednej emisji. Dzięki naszej sieci liftboardów mogą Państwo bardzo dokładnie określić - dostosowując do swoich potrzeb - grupę docelową klientów, oszczędzając środki na reklamę, inwestując swój budżet reklamowy dokładnie na wybranym zasięgu klientów.

   Projekty graficzne i druk oraz montaż i monitoring w cenie. Format dostosowujemy do Państwa potrzeb. Minimalny format (moduł) to 130 (szerokość) na 89 (wysokość) milimetrów, lub wielokrotność tego wymiaru. Ekspozycja reklamy następuje 1-3 dnia miesiąca. Projekty graficzne i zlecenia przyjmujemy do 22 dnia miesiąca poprzedzającego ekspozycję reklamy.

   Oferujemy Państwu atrakcyjne rabaty w zależności od ilości rezerwowanych modułów oraz czasu emisji (2, 3... miesiące)

 

ZOBACZ LOKALIZACJĘ TABLIC - KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZ NASZE REALIZACJE - KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 


 

 

 


TARNÓW